Наше завдання – вселити в людей надію та віру в добро.

Дата: 13.07.2021 13:45

Працівники відділенні соціальних послуг за місцем проживання «Центру надання соціальних послуг Ушомирської сільської ради» щиро вболівають за своїх підопічних і радіють, коли бачать, якою вдячністю світяться обличчя тих, кому допомагають подолати труднощі, що з різних обставин виникли в житті. На обслуговуванні відділення центру перебуває 190 підопічних - громадян похилого віку та людей з інвалідністю. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 449 від 1 червня 2020 р. «Про затвердження Порядку проведення моніторингу надання та оцінки якості соціальних послуг» завершується перевірка роботи соціальних робітників на місцях. Наразі зауважень від підопічних щодо роботи соціальних працівників не надходило. За результатами анкетування буде визначено рівень якості надання соціальних послуг та оцінено якість роботи кожного соціального працівника.Возможно, это изображение (2 человека, люди сидят и в помещении)Возможно, это изображение (2 человека, люди сидят и в помещении)Возможно, это изображение (3 человека, люди сидят и в помещении)