відбулась загальна розширена нарада працівників галузі культури Ушомирської територіальної громади.

Дата: 14.07.2021 13:43

Основна частина наради проходила спільно із старостами і була присвячена відзначенню 30-річниці проголошення незалежності України та святкування Дня Державного прапору України.

Сільський голова Людмила Мала скоординувала роботу на підготовку, організацію та проведення комплексу заходів, присвячених цій події. Начальник відділу культури, туризму, бібліотечної справи та охорони культурної спадщини Оксана Змеєвська підняла ряд питань щодо забезпечення у проведенні майбутніх творчих проектів високого художнього рівня та разом із загалом директорів будинків культури, клубів, працівниками бібліотек напрацювали кроки реалізації запланованих святкових заходів.Возможно, это изображение (2 человека, в том числе Оксана Змеевская, люди сидят и в помещении)Возможно, это изображение (7 человек, люди стоят и в помещении)