Дата: 09.07.2021 15:12

Адміністрація КНП «Центр первинної медико - санітарної допомоги Ушомирської сільської ради» повідомляє , що в зв’язку з поширенням мутованих форм коронавірусу територією України та з сезонною міграцією населення ,що пришвидшує розповсюдження даного захворювання, закликаємо звернутись до сімейних лікарів для запису на вакцинацію проти COVID-19 .

Нагадуємо, що для вакцинації населення від короновірусу працють три пункти щеплень та одна мобільна бригада. Щеплюють двома видами вакцин Pfizer (Comirnaty) та CoronaVac. Кожна з цих вакцин припадає на певну категорію населення - групи ризику. Їх ділять за віком, професіями і за станом здоров'я згідно «Дорожньої карти».

На пунктах щеплень КНП «Центр первинної медико - санітарної допомоги Ушомирської сільської ради» з березня місяця 2021 року було проведено 1752 щеплень, з них 612 населенню Ушомирської ОТГ.

Закликаємо населення усвідомити рівень небезпеки коронавірусної хвороби, зупинити яку можливо лише масовою вакцинацією населення, що виробить колективний імунітет

Приходьте і вакцинуйтесь.На питання «Вакцинуватись чи ні?» моєю відповіддю завжди буде:  «Вакцинуватись!»