Українську пісню давно порівнюють з джерелом цілющої води, до якого кожен зможе знайти стежину.

Дата: 27.06.2021 16:21

Правдивість цього твердження переконливо довів обласний відкритий фестиваль дитячої творчості «Лелеченьки» , який знову вітав учасників та гостей у смт Ємільчено. Головна мета фестивалю : виявлення і підтримка обдарованих дітей і молоді та сприяння подальшому розвитку їх таланту. Участь у цьому пісенному дійстві стало справжнім дарунком для Тараса Вербовенко, учня 7 класу Лісівщинського ліцею ім. О.Дубінчука Ушомирської територіальної громади та його вчителя Володимира Івановича Міщука.. Він був наймолодшим у номінації « естрадний спів» і тримав «пісений» екзамен перед поважним журі , яке очолили наші славетні землячки , народні артистки України талановита Ірина Шинкарук та неперевершена Ніна Матвієнко, герой України. Тарас Вербовенко не просто виконував, а ,як потім говорили про нього глядачі- «співав серцем та душею» неофіційний гімн воїнів АТО «Повертайся живим»( з репертуару С. Тарабарової) та «Святкову пісню» ( з репертуару Н. Май)

Тарас зміг настільки підкорити серця і журі і глядацького залу своєю творчістю, що зміг серед 17 учасників своєї категорії вибороти почесну третю сходинку мистецького п`єдисталу. Вітаємо Володимира Івановича та Тараса Вербовенко і бажаємо , щоб стежина до джерела української пісні перетворилась для юного виконавця у великий мистецький шлях.Возможно, это изображение (3 человека, ребенок и люди стоят)

Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и в помещении)