Оголошення про проведення конкурсу

Дата: 16.06.2021 14:50

Ушомирська сільська рада

(адреса розташування:11571, Житомирська область,

Коростенський район, с. Ушомир, вул. Березюка,15)

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

• директора Поліського ліцею Ушомирської сільської ради;
  • директора Гулянецького ліцею Ушомирської сільської ради;
  • директора Білошицівської гімназії Ушомирської сільської ради;
  • директора Білківського ліцею «Ліцей Володимира Матвієнка» Ушомирської сільської ради.

Найменування і місцезнаходження закладу загальної середньої освіти Ушомирської сільської ради:

• Поліський ліцей Ушомирської сільської ради (Житомирська область, Коростенський район, с. Поліське, вул. Шкільна, 2);
  • Гулянецький ліцей Ушомирської сільської ради (Житомирська область, Коростенський район, с.Гулянка, вул. Будівельна, 20);
  • Білошицівська гімназія Ушомирської сільської ради (Житомирська область, Коростенський район, с. Білошиці, вул. Молодіжна, 1);
  • Білківський ліцей «Ліцей Володимира Матвієнка» Ушомирської сільської ради (Житомирська область, Коростенський район, с. Білка, вул. Шевченка, 2).

Умови оплати праці:

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2007 № 643 «Про затвердження розмірів підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) та додаткової оплати за окремі види педагогічної діяльності у співвідношенні до тарифної ставки», наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», наказу Міністерства освіти і науки України від 15.04.1993 №102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти», інших нормативних документів.

Кваліфікаційні вимоги

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту».

Не може обіймати посаду керівника закладу загальної середньої освіти особа, яка є недієздатною або цивільна дієздатність якої обмежена, має судимість за вчинення злочину, позбавлена права обіймати відповідну посаду, за рішенням суду визнана винною у вчиненні корупційного правопорушення, за рішенням суду визнана винною у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією, підпадає під заборону, встановлену Законом України "Про очищення влади".

Перелік документів, які подаються кандидатами на посаду керівника закладу загальної середньої освіти:

1) заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

2) автобіографія та/або резюме (на вибір);

3) копія паспорта громадянина України;

4) копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

5) документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

6) копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

7) довідка про відсутність судимості;

8) довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

9) мотиваційний лист, складений у довільній формі

За бажанням претенденти можуть подавати інші документи, що підтверджують професійні та/або моральні якості.

Визначені у цьому пункті документи кандидати подають особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) з 16.06.2021 року по 15.07.2021 року за адресою: с. Ушомир, вул. Наумова, 12 Коростенського району Житомирської області. Особа, уповноважена приймати документи – Омельченко Катерина Володимирівна, тел. 0989499334.

Документи, подані після закінчення встановленого строку, не розглядаються та повертаються особам, які їх подали.

Претендент має право відкликати свою заяву та документи до кінцевого строку їх прийняття, зняти з конкурсу свою кандидатуру, письмово повідомивши про це комісію.

Терміни проведення конкурсу:

16.06.2021р. – 15.07.2021р. – прийом документів від претендентів на заміщення вакантних посад;

16.07.2021р. – 22.07.2021р. – перевірка членами конкурсної комісії документів претендентів на відповідність установленим вимогам;

22.07.2021р. – оприлюднення на офіційному сайті засновника переліку осіб, допущених до участі у конкурсному відборі;

23.07.2021р. – 29.07.2021р. – ознайомлення кандидатів на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти з закладами освіти, трудовими колективами та представниками батьківського самоврядування закладів освіти;

Про дату конкурсу на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти: Поліського ліцею Ушомирської сільської ради, Гулянецького ліцею Ушомирської сільської ради, Білошицівської гімназії Ушомирської сільської ради, Білківського ліцею «Ліцей Володимира Матвієнка» Ушомирської сільської ради буде повідомлено додатково.

Додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору можна отримати за телефоном 0989499334 Омельченко Катерина Володимирівна.