Прекрасне свято радості, щирості та дитячих посмішок!

Дата: 01.06.2021 12:20

Уже традиційно 1 червня відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє.

Сьогодні на базі Ушомирського ліцею спільно з Коростенським РУП ГУ НП в Житомирській області, Коростенським районним управлінням Головного управління ДСНС України у Житомирській області, службою у справах дітей, центром надання соціальних послуг Ушомирської сільської ради провели яскраве свято «Безпечне дитинство». Конкурси, ігри, веселі пісні, спільний флешмоб та показові виступи організаторів створили цікаве дійство та подарували дітям незабутні емоції та чудовий святковий настрій.

Участь в заході взяли працівники поліції, медицини, пожежники, рятувальники, які не тільки розповіли про свої професії, показали свої навички, технічне обладнання, практичні прийоми, які застосовують в роботі, але й навчили дітей, як безпечно провести літо.

Наповнити радістю життя дітей, допомогти їм стати щасливими, добрими, освіченими – наше спільне завдання. І нехай найкращою винагородою нам будуть щирі посмішки та сяючі очі наших дітлахів!Возможно, это изображение (стоит и на открытом воздухе)

Миру і добра кожній дитині! Наснаги і мудрості батькам, педагогам та всім, чиї серця сповнені любові до дітей!

Возможно, это изображение (6 человек, люди стоят и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят, люди играют на музыкальных инструментах и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (5 человек, в том числе Юрій Тарасюк, люди стоят и на открытом воздухе)