Сьогодні до дітей завітали гості та порадували приємними подарунками і веселими сюрпризами.

Дата: 01.06.2021 16:13

Мабуть символічно, та напередодні Міжнародного дня захисту дітей, наш будинок сімейного типу взяв до себе в родину ще двох діток. Наразі тут мешкає десятеро дітлахів.

Радісно дивитися на щирі емоцій та посмішки дітей, які так потребують родинного затишку та тепла.

Велика родина – радісні посмішки дітей, дитячий сміх, розуміння, підтримка та захист! Щиро бажаємо вам, дорогі наші маленькі друзі, миру, міцного здоров’я, щастя, тепла та сімейного затишку. Нехай дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра!Возможно, это изображение (16 человек, в том числе Viktoria Ivanova и Юрій Тарасюк, ребенок, люди стоят, воздушный шарик и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (9 человек, ребенок, люди стоят, обувь и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят, воздушный шарик, дерево и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (10 человек, ребенок, люди сидят, люди стоят, воздушный шарик и в помещении)