Зі святом Перемоги у Другій світовій війні!

Дата: 11.05.2021 10:36

Вже понад сім десятків років віддаляють нас від лихоліть найжахливішої в історії людства війни. Пам'ять про війну — це важкість минулих втрат і заклик до пильності. Що ж ми, живі, можемо зробити для тих, хто ціною свого життя наблизив (хоча сам й не дожив) Велику Перемогу?! Пам’ятати! І робити все, щоб пам'ять про них передавалась із покоління в покоління. Оскільки в народі кажуть: вмер не той, кого похоронили, а той, кого забули.

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі в лиху годину війни зі зброєю в руках захистили і захищає нашу землю від ворогів,і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги.

Напередодні цього світлого дня бажаємо Вам, шановні ветерани, міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє рідної нашої України!

Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

Ставищенська РДА — 9 травня- 75 річниця Перемоги над нацизмом у Другій  світовій війні