Плідно, насичено та конструктивно попрацювали під час проведення сьомої сесії Ушомирської сільської ради.

Дата: 07.05.2021 15:03

Депутати розглянули та прийняли понад півсотні рішень, проекти яких були включені до порядку денного.

Перш ніж приступити до роботи, присутні привітали старосту Бондарівського старостинського округу Остапчука Олександра Васильовича з ювілейною датою, побажали здоров’я, сили та бажання і надалі представляти інтереси жителів старостинського округу, здійснювати комунікацію та підтримувати такий гарний рівень організації жителів.

Не будемо перераховувати усі 50 рішень, які були прийняті на пленарному засіданні, тому зупинимось окремо на кількох найважливіших:

- Про затвердження Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Ушомирської сільської ради на 2021-2025 роки.

- Про внесення змін до комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту Ушомирської сільської ради на 2017 - 2021 роки.

- Про затвердження Програми відшкодування витрат за надані пільги з безкоштовного зубопротезування для окремих категорій громадян на 2021-2022 роки.

- Про внесення змін до Програми стимулів та розвитку надання первинної медико-санітарної допомоги населенню Ушомирської територіальної громади та відновлення матеріально-технічної бази Комунального некомерційного підприємства « Центр первинної медико-санітарної допомоги Ушомирської сільської ради» на 2020-2022 роки.

- Про внесення змін в Ушомирську сільську Програму « Здоров’я» на 2021-2023 роки КНП « Коростенська центральна районна лікарня» Ушомирської сільської ради.

- Про внесення змін до бюджету Ушомирської сільської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.

- Про затвердження звіту про виконання бюджету Ушомирської сільської територіальної громади за І квартал 2021 року.

- Про внесення змін до структури та штатного розпису бібліотек та закладів культури Ушомирської сільської ради на 2021 рік.

- Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких накладено адміністративне стягнення.

- Земельні питання.

Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (2 человека и в помещении)

Возможно, это изображение (2 человека, люди сидят, люди стоят и в помещении)