Дата: 26.04.2021 09:53

26 квітня 1986 року розпочався облік героїчного подвигу ліквідаторів аварії ЧАЕС, які не з гвинтівками, а з лопатами, екскаваторами, медтехнікою йшли в атаку з «мирним» атомом, втрачаючи своє здоров’я. Не витримувала техніка, а люди, яких ми називаємо «воїнами Чорнобиля», все одно йшли…

Напередодні 35 річниці аварії на Чорнобильській АЕС вшанувати пам'ять загиблих ліквідаторів зону відчуження відвідали представники Ушомирської громади. Живі свідки ліквідації страшної аварії - наші ліквідатори разом з керівництвом області та району були присутні на відкритті меморіалу ліквідаторам – жителям Коростенського району, побували в м. Чорнобиль та біля четвертого атомного реактора.

Нехай ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і безпеку.Возможно, это изображение (10 человек, люди стоят и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (на открытом воздухе и памятник)

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (памятник, на открытом воздухе и текст)