Децентралізація: як управлінцям у громадах покращити комунікацію про освіту. Долучайтеся до вебінару 6 квітня

Дата: 05.04.2021 16:04

05 Квітня 2021 • 11:32

Кіл-сть переглядів: 18

FacebookTwitterShare

06 квітня 2021 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – “Децентралізація для розвитку демократичної освіти” проведе вебінар на тему “Розробка комунікаційного плану для органів управління освітою”.

Ви дізнаєтесь, як сформувати комунікаційні цілі та завдання, визначити цільові аудиторії, коректно сформувати ключові повідомлення, обрати канали і формати для комунікації, як оцінити результати. Також спікерка порадить? як бути цікавим для медіа і налагоджувати обмін інформацією всередині команди.

Дата і час: 06 квітня, 14:00-15:30.

Спікерка: Світлана Кісільова, експертка зі стратегічних комунікацій.

Окрім того, на вебінарі представлять порадник з комунікацій, який містить інструкцію та деталі для розробки комунікаційного плану для освітніх управлінців, а також шаблони для роботи з планом, приклади матеріалів для ЗМІ. Порадник буде корисний керівникам працівникам органів управління освітою у громаді та керівникам місцевих органів влади загалом.

Ваші запитання залишайте у реєстраційні формі за посиланням: bit.ly/2PrgSU9. Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на цю адресу.

Вебінар є частиною кампанії “Освіта у нових громадах від А до Я”. Мета кампанії – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад сформувати ефективну систему управління освітою.

Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на novihromady.decide.in.ua.