У неділю, 04 квітня, християни західного обряду відзначатимуть Великдень. У зв’язку із запровадженням з 03 березня у Житомирській області червоного рівня епідемічної небезпеки, необхідністю дотримання карантину та режиму самоізоляції з метою попер

Дата: 03.04.2021 09:10

Сьогодні християни західного обряду відзначають найвеличніше свято — Христове Воскресіння або Великдень.

Фото без опису

Великдень об'єднує не тільки родини, а й християн усього світу. Воскресіння Христа або Пасха – символізує звільнення від усього поганого та утверджує нашу віру і надію у серці, адже це великий дарунок Господньої любові.

Щороку це свято відгукується у наших серцях радістю. Не дивлячись на життєві проблеми та негаразди, воно нам дає віру в себе і опору в житті.

Тож у цей урочистий день бажаємо блага і добра. Нехай на душі буде тепло і спокійно, над головою буде мирне небо, а поруч — рідні та друзі. Нехай це свято подарує розуміння, гармонію і радість. Бажаємо, щоб всі жалі і образи пішли геть, а залишилися тільки любов і щастя!

Даруйте один одному увагу і турботу, любов і вірність. Зі Святом Пасхи!

Христос Воскрес!

голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк,

голова Коростенської районної ради Юлія Гаєвська.