ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Дата: 24.03.2021 11:00

22 березня урядом внесено зміни до постанови, яка регламентує встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів

Відтепер на територіях регіонів, на яких встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки, крім діючих раніше обмежень, ЗАБОРОНЕНО:

проведення державними та комунальними закладами охорони здоров’я планових заходів з госпіталізації (крім визначених виключень)

перебування на територіях загального користування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно та ін.

Зазначимо, що Законом «Про благоустрій населених пунктів» визначені наступні території загального користування:

парки (гідропарки, лугопарки, лісопарки, парки культури та відпочинку, парки - пам'ятки садово-паркового мистецтва, спортивні, дитячі, історичні, національні, меморіальні та інші), рекреаційні зони, сади, сквери та майданчики;

пам'ятки культурної та історичної спадщини;

майдани, площі, бульвари, проспекти;

вулиці, дороги, провулки, узвози, проїзди, пішохідні та велосипедні доріжки

пляжі;

кладовища;

інші території загального користування.

Нагадуємо, що на території Житомирської області "червоний" рівень епіднебезпеки встановлено з 3 березня.

Тож, бережіть себе, не забувайте одягати захисні маски (відтепер і на вулиці) та будьте здорові! Нет описания фото.