Сьогодні відбулася перша нарада із соціальними робітниками новоствореного відділення соціальних послуг за місцем проживання Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Ушомирської сільської ради.

Дата: 02.03.2021 10:51

КУ «Центр надання соціальних послуг» є комплексним закладом соціального захисту населення, підрозділи якого провадять соціальну роботу та надають соціальні послуги особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах та надає соціальні послуги на території Ушомирської територіальної громади.

На порядку денному формування особових справ 178 підопічних відділення, звіт за виконану роботу соціальними робітниками за попередній місяць. На загальних зборах працівників Центру затверджено колективний договір між трудовим колективом та адміністрацією КУ «Центр надання соціальних послуг», правила внутрішнього трудового розпорядку та матеріальні стимули працівників Центру.Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят, люди сидят и в помещении)