«Афганістан : подвиг, біль, пам’ять»

Дата: 15.02.2021 15:35

15 лютого День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів та День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Для багатьох це дата, коли закінчився відлік великих втрат людських життів – в цей день 1989 року останній радянський солдат залишив афганську землю.

Коростенщина в так званій Афганській війні має свій страшний лік: 275 чоловік були учасниками бойових дій в Афганістані, 9-ро з них – загинули: «Падали хлопці на чужій землі, а в них на м’яких долонях лінії життя такі довгі і прекрасні… Разом із ними пішло в небуття чиєсь щастя. Разом із ними загинули їхні ненароджені діти. Але вони живуть у пам’яті бойових друзів, продовжують усміхатись зі сторінок солдатських альбомів. Вони вічно живуть у зболених, люблячих, палких материнських серцях».

У цей пам’ятний день схилимо голови перед воїнами, що воювали та загинули в Афганістані і згадаємо про них світлим спогадом.Возможно, это изображение (текст)