Відбулася четверта сесія Ушомирської сільської ради VIII скликання

Дата: 05.02.2021 08:25

Відбулася четверта сесія Ушомирської сільської ради VIII скликання, на якій заслухали звіт про виконання «Програми соціально-економічного розвитку Ушомирської сільської ради за 2020 рік».

Сільський голова підвела підсумки роботи сільської ради за минулий рік, зупинилася на питаннях економічного розвитку громади, соціального захисту населення, розвитку галузей освіти, культури, медицини, спорту та ін.

Начальник фінансового відділу прозвітувала про виконання бюджету Ушомирської сільської об’єднаної територіальної громади за 2020 рік, детально ознайомила з обсягами фінансування проектів, які реалізовані.

У ході засідання депутатами були розглянуті: питання про внесення зміну до бюджету, внесення змін до штатних розписів комунальних установ громади, обрання старости Білошицівського округу, земельні питання.

Результатом роботи стало ухвалення проектів рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.

Старостою Білошицівського округу обрано Ковальчука Віталія Вікторовича.

Возможно, это изображение (3 человека и в помещении)

Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении)