Сьогоднішній день для Білківських школярів став теплим і приємним.

Дата: 08.02.2021 08:18

Вже давно у школі так смачно не пахло свіжою духмяною їжею. І ось нарешті відсьогодні, завдячуючи тому, що Білка вже перебуває у складі Ушомирської громади, в нашій школі відновлено харчування учнів. Цього з нетерпінням чекали як школярі, так і їхні батьки. Тому сьогодні вони та педагогічний колектив щиро дякують всім, хто піклується про здоров'я дітей та швидко і якісно посприяли, щоб ця подія відбулася.

А для цього було оновлено матеріально-технічну базу їдальні, закуплено весь новий посуд та кухонний інвентар, вчасно завезені якісні продукти, введено в штати закладу кухонні працівники.

Діти харчуються, хай буде міцним їхнє здоров'я, хай буде міцним здоров'я тих, хто був причетний до цієї такої важливої справи.Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди сидят, еда и в помещении)

Возможно, это изображение (стол, в помещении и текст «SHOT ON REDMI 9 AI QUAD CAMERA»)

Возможно, это изображение (в помещении)

Возможно, это изображение (1 человек и в помещении)