Згуртованість громади в дії.

Дата: 28.01.2021 11:43

Білківський старостинський округ.

Вивчивши запити та потреби сіл округу, працюємо над вирішенням проблем кожної установи.

У зв’язку з тим, що в майже новому садочку с. Білка, приміщення спальної кімнати знаходиться в аварійному стані з температурою повітря 8 ? С (відійшла стіна від основної конструкції) діти тимчасово переведені до актової зали.

У закладі проведені невідкладні роботи по заміні електропроводу та розприділенні напруги, з метою недопущення порушення правил електробезпеки.

Маємо нагальну потребу у вирішенні питання занадто малої кімнати для харчоблоку, що має відповідати вимогам санітарного регламенту.

Найближчим часом заклад буде забезпечений комп’ютерною технікою, канцтоварами та всіма необхідними матеріалами.

У найкоротший час буде забезпечено гарячим харчування учнів школи, 1-4 класи та діти пільгових категорій будуть харчуватися безкоштовно. Закуповується нове обладнання для харчоблоку: електроплити, холодильники, кухонні електроприлади, посуд.

Проводиться робота по забезпеченню дровами школи та садочка.

В бюджеті громади на 2021 рік враховано видатки на поточний ремонт Будинку культури с. Білка, в якому буде відведено кімнати для працівників старостинського округу, які наразі перебувають в орендованому неопалювальному приміщенні.

Виготовлена проектно-кошторисна документація з реконструкції вуличного освітлення села Білка, де усунено недоліки попередніх проектів:

- знижена замовлена потужність 9 кВт на весь населений пункт, мала кількість світильників, відстань між ліхтарями від 115 метрів до 184 метрів (ліхтар через 2 або 3 опори);

-проекти виготовлені у 2018 році є застарілими оскільки ціни суттєво відрізняються (вартість світильника закладена 707,71 грн. а потрібно – 1500,00 грн.);

- відсутній експертний звіт на проект по вулицях Центральна, Шевченка та провулок Тихий;

- Білківською сільською радою не оплачено за приєднання електроустановок до електричних мереж (технічні умови);

- не всі вулиці та центр населеного пункту охоплені вуличним освітленням, що в цілому унеможливлює реалізувати попередні проекти.

Тому Ушомирською сільською радою розроблено повністю новий, сучасний проект по реконструкції вуличного освітлення та вже отримано технічні умови.

За сприятливих погодних умов планується проведення поточного ремонту доріг комунальної власності сільської ради.

Об'єднувати зусилля заради спільного результату — таким правилом керуємося та маємо надію, що незабаром жителі приєднаних сіл також відчують результати об’єднання.

Сильніші разом.

На изображении может находиться: дом, небо, дерево, снег и на улице

На изображении может находиться: дерево, дом, растение, небо, снег и на улице

На изображении может находиться: один или несколько человек, небо и на улице