Голокост. Біль і пам’ять.

Дата: 27.01.2021 11:42

Голокост. Біль і пам’ять.

«Пам’ять про Голокост необхідна,

щоб наші діти ніколи не були жертвами,

катами або байдужими спостерігачами».

Саме 27 січня 1945 року визволили в’язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц - Біркенау в Освенцімі. Складовою масового знищення населення стало цілеспрямоване винищення євреїв, циган і психічно хворих людей. У період між 1933 і 1945 роками під час Голокосту було вбито більше 11 мільйонів чоловіків, жінок і дітей. Офіційно визнано, що від 5,5 до 6,1 мільйони євреїв було вбито протягом Голокосту.

На сьогодні, Голокост – це уособлення людських страждань і абсолютного зла, універсальний символ трагічної події для всього людства. Зникають покоління, які пережили страхіття масових знищень , жахливу трагедію людства – Голокост.

"Пам’ять про найтяжчий гріх і злочин – проти людяності – повинна жити заради того, щоб більше ніколи знову не повторилися подібні трагедії, які прокотилися Україною й світом у минулому столітті"

У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі і прагнемо співчувати всьому цьому болю та втраті, ім’я якої Голокост. Її ніяк не заповнити. Вже не запобігти. Але нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повторитися! Будемо пам’ятати...На изображении может находиться: ?текст «?????? 27 c4HR mжHapoAHий AeHb nam'R жepTB roлoKocTy ????????? ????? ????»?