Дата: 04.12.2020 08:37

Фото без описуОголошення

про проведення конкурсу на заміщення вакантної  посади директора Комунальної установи «Дитячо-юнацька спортивна школа Ушомирської сільської ради».

Повне найменуваня: Комунальна установа "Дитячо-юнацька спортивна школа Ушомирської сільської ради ».

Місцезнаходження: 11555 Житомирська область, Коростенський район, с.Поліське ,вул. Жмаченка 50Б.

Умови оплати праці згідно з чинним законодавством.

Для участі в конкурсі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою (ushomirsrada@ukr.net) такі документи:

-  заява про участь у конкурсі ;

- заява про надання згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія паспорта громадянина України;

- копія документа про вищу освіту;

- копія трудової книжки;

- копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

-- перспективний план розвитку комунальної установи «Дитячо-юнацька спортивна школа Ушомирської сільської ради».

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

У разі подання заяви та документів лише електронною поштою (ushomirsrada@ukr.net) претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, повна вища освіта за спеціальністю фізична культура і спорт, стаж роботи за фахом не менше 3 років, вміння працюти з компютером.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу  виконавчим комітетом Ушомирської сільської  ради за адресою: с.  Ушомир, вул.  Березюка,15 Коростенського району   Житомирської області, приміщення сільської ради.

Конкурс відбудеться 06 січня  2021 року за адресою: с. Ушомир, вул.  Березюка,15 Коростенського району   Житомирської області, приміщення сільської ради.

Умови проведення конкурсу:

Обов’язковою умовою проведення конкурсного добору є його відкритість.

Конкурсна комісія проводить перше засідання не пізніше 5 робочих днів після закінчення строку приймання документів, про що повідомляється кандидатів, на якому визначає відповідність кваліфікаційним вимогам  учасників конкурсу та допуск кандидатів до участі в конкурсному відборі.

На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації  перспективного плану розвитку Комунальної установи " Дитячо-юнацька спортивна школа Ушомирської сільської ради".

Конкурсна комісія приймає рішення про визначення переможця конкурсу шляхом голосування та оприлюднює його на офіційному веб-сайті  Ушомирської сільської ради.

Більш детальна інформація за телефоном 69-2-31, 69-2-42.