A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Ушомирська громада
Житомирська область, Коростенський район

Про підсумки роботи місцевого етапу виставки-конкурсу "Осінні фантазії"

Дата: 22.09.2020 09:32
Кількість переглядів: 72

УКРАЇНА

УШОМИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ І СПОРТУ

 

Н А К А З

с.Ушомир

 

 

22 вересня  2020 року                                                                             № 69

 

Про підсумки роботи

місцевого етапу виставки-

конкурсу  «Осінні фантазії»

 

         Відповідно до Положення про проведення обласних виставок-конкурсів учнівської молоді з науково-технічного та художньо-естетичного напрямів позашкільної освіти в Житомирській області», затвердженого наказом управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації від 16 грудня 2013р. № 383 зареєстрованого в Головному управлінні юстиції в Житомирській області 30 грудня 2013р. № 21/124 (зі змінами), графіку відділу освіти, молоді і спорту Ушомирської сільської ради було проведено місцевий етап виставки-конкурсу «Осінні фантазії

Метою проведення конкурсу виховання у учнівської молоді патріотизму, любові до України, поваги до національних цінностей українського народу та інших націй і народів; пошук, розкриття та підтримка юних талантів та обдарувань; виховання естетичного смаку та розвиток художньо-творчих здібностей у дітей; підведення підсумків роботи загальноосвітніх навчальних закладів громади по розвитку та підтримці образотворчого мистецтва; виявлення та відбір кращих малюнків для участі в оформленні загальноосвітніх шкіл, відправити кращі роботи на обласну виставку.

Роботи дітей та звіти про проведення виставки-конкурсу були подані до відділу освіти, молоді і спорту своєчасно. Проведений огляд-конкурс представлених Гулянецьким ліцеєм, Поліським ліцеєм, Ушомирським ліцеєм, Лісівщинським ліцеєм, Веселівською гімназією, Купищенською СЗШ І-ІІст. дитячих робіт.

     Комісія переглянула запропоновані роботи і відібрала кращі з них:

 

 

 

 

«Ошибана та колажі з природного матеріалу»

1 місце – Корнійчук Артем (Гулянецький ліцей),

                  Бількевич Олексій (Веселівська гімназія),

                  Гончарова Катерина (Лісівщинський ліцей),

                  Павленко Артем (Гулянецький ліцей),

                  Рабош Нікіта (Поліський ліцей),

2 місце – Мельниченко Ангеліна (Ушомирська гімназія),

                 Семерна Тетяна (Гулянецький ліцей),

                  Грабовець Ілона (Поліський ліцей),

                   Морозов Олег (Гулянецький ліцей),

                  Беляк Богдан (Гулянецький ліцей),

3 місце – Мельниченко Дарина (Веселівська гімназія),

                Козаренко Варвара (Поліський ліцей),

                Нужденко Кирило (Поліський ліцей),

                 Андрійчук Богдана (Ушомирський ліцей).

 

«Ікебана та просторові композиції»

1 місце – Шваб Марія (Поліський ліцей),

                Трохимчук Дарина (Ушомирський ліцей),

                Аносова Катерина (Ушомирський ліцей),

                 Семенчук Руслан (Веселівська гімназія),

2 місце – Плотка Роман (Гулянецький ліцей),

                 Кравченко Марія (Поліський ліцей),

                 Ткачук Карина (Поліський ліцей),

3 місце – Хмелюк Богдан (Гулянецький ліцей),

                Литвинчук Анна (Веселівська гімназія),

                 Діденко Кіра (Поліський ліцей).

 

«Малюнки та вироби з природнього матеріалу»

1 місце – Левченко Ірина (Гулянецький ліцей),

                 Михайленко Максим (Гулянецький ліцей),

                Ходаківський Євгеній (Поліський ліцей),

2 місце – Рафальська Дарина (Поліський ліцей),

                 Бухтіярова Дарина (Поліський ліцей),

                 Вербовенко Тарас (Лісівщинський ліцей),

                 Мошківський Олександр (Поліський ліцей),

                 Гончарук Ліза (Веселівська гімназія),

3 місце – Фаєвцев Михайло (Купищенська СЗШ І-ІІст.),

                 Барановська Дарина (Купищенська СЗШ І-ІІст.),

                 Пилипчук Вікторія (Лісівщинський ліцей),

                 Жирова Ангеліна (Купищенська СЗШ І-ІІст.),

                 Русецька Тетяна (Поліський ліцей),

                 Іваненко Ганна (Лісівщинський ліцей),

                 Найда Карина (Купищенська СЗШ І-ІІст.),

                 Власюк Світлана (Лісівщинський ліцей).

 

 

 

 

 

НАКАЗУЮ:

  1. Нагородити переможців виставки-конкурсу «Осінні фантазії» дипломами та пам’ятними сувенірами від відділу освіти, молоді і спорту Ушомирської сільської ради.
  2.  Представити роботи переможців на обласну виставку.
  3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на спеціаліста відділу освіти, молоді і спорту Ушомирської сільської ради Станіславову Т.М.

 

 

 

Спеціаліст відділу освіти,

молоді і спорту                                                           Людмила Самченко

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь