З Днем місцевого самоврядування!!!

Дата: 07.12.2020 08:04

Шановні колеги,  депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Нам випала почесна і відповідальна місія – представляти громади, знати їх проблеми й докладати усіх зусиль для їх вирішення.  Місцеве самоврядування гуртує людей незалежно від їхнього віку, поглядів та уподобань, об’єднує людей з активною життєвою позицією, чудових організаторів, що в наш нелегкий час, не дивлячись на труднощі, переймаються проблемами жителів.  Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Від щирого серця бажаємо вcім здоров`я, достатку і добробуту, миру і злагоди, витримки і віри. Нехай усі життєві негаразди обходять стороною, щира людська вдячність та повага будуть нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних турбот.З Днем місцевого самоврядування!