Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2020 09:57

Вітаємо вас із професійним святом — Днем Збройних Сил України. Це свято мужніх і впевнених у своїй силі воїнів. Спираючись на всенародні підтримку, ви щоденно виконуєте важку та небезпечну роботу — зі зброєю в руках забезпечуєте мир і безпеку наших громадян. Бути військовослужбовцем Збройних Сил України нелегко, адже саме на ваших плечах лежить найбільший тягар відповідальності за долю української держави та захист її територіальної цілісності. Ви наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках. Ви стали спадкоємцями високої слави українського козацтва, героїв визвольних змагань і переможців фашизму. Мужність і професіоналізм, виявлені українськими солдатами у ході миротворчих операцій, на сході України вже здобули українському війську повагу і вдячність у світі.

Шановні воїни, захисники України! Бажаємо вірно і гордо стояти на сторожі спокою і блага країни, сміливо і легко відображати всі натиски з боку противника, усувати будь-які проблеми і перешкоди на горизонті, зберігати спокій і оптимізм душі, зберігати щастя і доброту в серці!

Щиро бажаємо міцного здоров’я, успіхів у військовій підготовці, щастя вам та вашим рідним і близьким!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

ПРИВІТАННЯ ЕНЕРГОДАРСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ДМИТРА ОРЛОВА З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ  СИЛ УКРАЇНИ Енергодарська Міська Рада