Шановна Людмила Рафаїлівна!

Дата: 21.11.2020 07:08

Сьогодні святкує свій ювілей прекрасна жінка, енергія і оптимізм якої заряджає всю Ушомирську громаду, мудрий керівник, професіонал своєї справи - сільський голова Ушомирської об'єднаної територіальної громади Людмила Мала.

Шановна Людмила Рафаїлівна!

Прийміть наші щирі, сердечні, сповнені людської шани і поваги вітання. Ми високо цінуємо Вашу працелюбність, компетентність, життєву мудрість і душевну щедрість, чуйність і доброзичливість, які створили Вам заслужений авторитет і повагу. Зичимо Вам, аби кожен Ваш день був наповнений корисними справами і теплом людських відносин, мрії втілювалися у життя та приносили бажану радість і задоволення. Нехай Ваша творча енергія і життєлюбність, організаторський талант, відданість справі і високий професіоналізм і надалі служать на благо нашої громади.
Бажаємо успіхів, злетів, процвітання, здійснення мрій та задумів, жіночого щастя, родинного затишку, благополуччя і достатку - і все це при здоров’ї та з любов’ю!

Хай Вас завжди зігріває тепло людської подяки за добрі справи!

Божого благословення Вам на добрі задуми та звершення на многая літа.Фото без опису