Уряд визначив чисельність громадян, які підлягають призову на строкову військову службу в жовтні-грудні 2020 року

Дата: 24.09.2020 11:39

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження чисельності громадян України, що підлягають призову на строкову військову службу, обсягу видатків для проведення призову в жовтні-грудні 2020 року» восени до Збройних Сил України та інших військових формувань для проходження строкової військової служби буде відправлено 13 570 осіб.

Фото без опису

Із них до Збройних Сил України 7 500 осіб, до Державної спеціальної служби транспорту — 600 осіб, до Державної прикордонної служби України — 500 осіб, до Національної гвардії України — 4 970 осіб.

Це рішення Уряду забезпечить своєчасне виконання заходів, пов’язаних із підготовкою та проведенням призову громадян України на строкову військову службу в жовтні-грудні 2020 року.