Дата: 19.10.2020 08:39

Ушомирська сільська рада повідомляє про початок проведення процедури громадських слухань Генеральних планів та планів зонування території, а також розділів Охорони навколишнього природного середовища (звіт про стратегічну екологічну оцінку) сіл Веселівка, Білошиці, селищ Нова Ушиця та Броди Коростенського району Житомирської області, які триватимуть з 23.10.2020р.  по 23.11.2020р. за адресами:

1. Генеральний план села Веселівка - вул. Лесі Українки, 12В, с. Веселівка, Коростенського району, Житомирської області. Процедура  громадських обговорень відбудеться 23.11.2020 р. о 9 годині.
  2. Генеральний план села Білошиці - ПЛОЩА МИРУ, будинок 2, с. Білошиці, Коростенського району, Житомирської області. Процедура  громадських обговорень відбудеться 23.11.2020 р. о 10:45.
  3. Генеральні плани селищ Нова Ушиця та Броди — вул. Миру, 50А, с. Бондарівка, Коростенського району, Житомирської області. Процедура  громадських обговорень відбудеться 23.11.2020 р. о 13 годині.

Генеральні плани та плани зонування території сіл Веселівка, Білошиці, селищ Нова Ушиця та Броди розробляє ТОВ «КИЇВЗЕМСЕРВІС» на замовлення та відповідно до рішення Ушомирської сільської ради  від 06.02.2020 р.  № 878. Детальна інформація надається у адмінприміщенні с. Поліське, вул. Жмаченка, буд. 50, Ушомирської сільської ради. Пропозиції  та зауваження  для їх подальшого врахування приймаються у визначений термін  в журналі громадських слухань.

За організацію розгляду пропозицій відповідальний відділ земельних відносин, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, інвестиційного розвитку та охорони навколишнього середовища Ушомирської сільської ради.Оголошення ! | Дрогобицька Міська Рада