Сьогодні в селі Гулянка гарна подія: відкриття оновленої амбулаторії загальної практики сімейної медицини!

Дата: 29.09.2020 10:25

До складу Гулянецької амбулаторії входять: реєстратура, кабінети сімейного лікаря, денний стаціонар на 4 ліжка, кабінет щеплень, маніпуляційний кабінет, оглядовий кабінет. В умовах амбулаторії діти і дорослі можуть пройти огляд і лікування сімейного лікаря, отримати направлення на консультацію до вузьких спеціалістів, рецепти на медикаменти за програмою «Доступні ліки» та для пільгової категорії пацієнтів. Для мешканців мікрорайону, які обслуговуються в зазначеній амбулаторії, її відновлення – є значною подією! Тепер їх амбулаторію зовні нічим не відрізниш від будь-якого приватного медичного закладу: чисто, світло, красиво, якісно проведено ремонт. В амбулаторії є все необхідне для діагностики та прийому пацієнтів. Придбано нові меблі, медобладнання та інвентар, встановлено бойлер. Проєктом були передбачені роботи: оновлення фасаду і фарбування; заміна покриття покрівлі; заміна систем опалення. Для доступності будівля облаштована пандусом та туалетною кімнатою. Відкриття відремонтованої амбулаторії поліпшить якість надання медичної допомоги. Зручність, якість медичної допомоги для пацієнта, гідні умови праці для медиків - це сьогодні є пріоритетом. На реконструкцію амбулаторії загальної практики сімейної медицини кошти було виділено з бюджету Ушомирської сільської ради.