Другий місяць осені починається з особливої дати – 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, це також і День ветерана.

Дата: 01.10.2020 09:42

"А я люблю життя своє, люблю, й дорожчає воно з літами..."                                                     Фото без опису  Люди старшого покоління – це мудрість народна, їх практичний життєвий досвід, безмежна енергія, оптимізм та активна громадська позиція є взірцем для підростаючого покоління. Нехай цей день осені буде для вас справжнім святом заслуженого визнання і турботи. Не можливо, звісно, передати словами всієї поваги, подяки за те, що ви є на землі, що у тяжку мить ви завжди порадите та підтримаєте. Адже ваш досвід, ваша мудрість це невичерпне джерело, яке б’є крізь віки і живить усі прийдешні покоління.  Безмежна вдячність вам, дорогі представники старшого покоління, за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за гідний приклад для наслідування. Бажаємо всім людям похилого віку міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові.