30 вересня в Україні відзначається День усиновлення.

Дата: 30.09.2020 11:43

В цей день ми вшановуємо та висловлюємо вдячність тим людям, які прийняли на виховання в свої сім’ї дітей, шо з різних причин залишилися без батьківської опіки. На території Ушомирської громади 7 дітей проживають в сім’ях усиновителів, 4 – в прийомних сім’ях, 23 дитини в сім’ях піклувальників, опікунів.

Вже 12 років минуло з тих пір, як Олександр Федорович та Валентина Іванівна Кособокові прийняли рішення стати прийомними батьками. За цей час в ошатному будинку у с. Калинівка вони зігріли любов’ю і турботою чотирьох дітей, які втратили власні родини.

Час спливає швидко, двоє дітей вже стали дорослими, однак не забувають батьків, провідують їх зі словами вдячності за безтурботне дитинство. Нещодавно сім’я поповнилася ще одним вихованцем – в родину було влаштовано дитину, яка залишилася без батьківського піклування з Коростенського реабілітаційного центру «Віри, Надії, Любові».

Ушомирська громада бажає вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, успіхів у вашій нелегкій, але такій важливій справі.Фото без опису