Ушомирська громада
Коростенський район, Житомирська область

Миколай дарує радість дітям

Одним з найбільш довгоочікуваним для дітвори  є день Святого Миколая. Цього року дитячі дошкільні заклади Ушомирської громади отримали набори іграшок, які були вручені на святкових заходах у всіх дитячих садочках.

Надовго запам’ятають вихованці Поліського дошкільного навчального закладу «Золотий ключик» дідуся Миколая, який з торбою та скринею подарунків завітав до них на свято.Діти навипередки декларували вірші, співали пісеньки, розповідали про те, якими слухняними та чемними вони були впродовж року.

Радісним і веселим видалося свято також в Ушомирському ДНЗ «Сонечко» та Гулянецькому ДНЗ «Пролісок»,Жабчанському НВК, адже до них теж завітав Миколай з повними торбами подарунків.

Радістю світилися очі дітлахів, коли вони діставали з мішків іграшки, які потім надовго стануть їх улюбленими.

Не забули цього дня і про найбільш незахищених категорій дітей, які проживають на території Ушомирської громади.

Подарунки отримали діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти, які опинилися у складних життєвих обставинах. Начальник служби у справах дітей Шинкар Р.П. особисто привітав малюків, передав їм набори цукерок від Святого Миколая.

Щирі та радісні посмішки малечі стали найбільшою вдячністю за отримані привітання та подарунки.« повернутися до списку новин