Миколай дарує радість дітям

Дата: 21.12.2017 16:07

Одним з найбільш довгоочікуваним для дітвори  є день Святого Миколая. Цього року дитячі дошкільні заклади Ушомирської громади отримали набори іграшок, які були вручені на святкових заходах у всіх дитячих садочках.

Надовго запам’ятають вихованці Поліського дошкільного навчального закладу «Золотий ключик» дідуся Миколая, який з торбою та скринею подарунків завітав до них на свято.Діти навипередки декларували вірші, співали пісеньки, розповідали про те, якими слухняними та чемними вони були впродовж року.

Радісним і веселим видалося свято також в Ушомирському ДНЗ «Сонечко» та Гулянецькому ДНЗ «Пролісок»,Жабчанському НВК, адже до них теж завітав Миколай з повними торбами подарунків.

Радістю світилися очі дітлахів, коли вони діставали з мішків іграшки, які потім надовго стануть їх улюбленими.

Не забули цього дня і про найбільш незахищених категорій дітей, які проживають на території Ушомирської громади.

Подарунки отримали діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти, які опинилися у складних життєвих обставинах. Начальник служби у справах дітей Шинкар Р.П. особисто привітав малюків, передав їм набори цукерок від Святого Миколая.

Щирі та радісні посмішки малечі стали найбільшою вдячністю за отримані привітання та подарунки.