Доброго ранку, громадо!

Дата: 03.09.2020 08:53

Звертаємось до вас з нагадуванням: ситуація, яка складається в Україні, в Коростенському району і нашій громаді (ми знаходимося в «помаранчевій зоні»)– не є підставою для паніки, а є скоріше поштовхом для мобілізації всіх нас. І від наших злагоджених і відповідальних дій залежить майбутнє в кожній родині. Наші діти пішли до школи і дотримання базових правил запобігання поширенню інфекції має стати невід’ємною частиною нашого життя. Задля чіткого дотримання правил безпечного навчання дітей ми намагаємося освітні заклади громади забезпечити необхідними засобами індивідуального захисту.

Закликаємо бути, в першу чергу, відповідальним та виконувати всі рекомендації заради безпеки кожного. Від того як ми реагуємо і як ми себе поводимо на вулиці, в магазині, в транспорті, в себе дома – залежить як швидко країна зуміє подолати вірус, як зуміємо ми не допустити поширення цього вірусу у нас в громаді, а значить гарантувати безпеку кожної родини.Фото без опису