З великим нетерпінням цьогоріч чекають діти, батьки та вчителі зустрічі зі школою.

Дата: 27.08.2020 16:19

Фото без опису1 вересня 2020 року стартує новий 2020/2021 навчальний рік.

Навчальні заклади Ушомирської громади готові до початку навчального року. Створені відповідні умови для навчання та виховання учнів: проведено поточний ремонт навчальних кабінетів, майстерень, коридорів, їдалень, вбиралень та інших шкільних приміщень, облаштовані території навколо закладів освіти, приділена особлива увага організації навчання учнів Нової української школи, покращення умов доступності до якісної освіти школярів з особливими потребами. Більшісті закладів мають якісне матеріально-технічне забезпечення, сучасну комп’ютерну техніку. Закуплено дезінфікуючі засоби та забезпечено дотримання санітарно-гігієнічних норм в умовах адаптивного карантину.

Дякуємо колективам закладів освітиякі безмежно люблять свою роботу та відповідально, творчо й креативно до неї ставлятьсяВи проробили колосальну роботу, аби 1 вересня зустріти своїх вихованців в чистих, затишних та безпечних приміщеннях. Нових вам звершень в новому навчальному році, а ми завжди підтримаємо усі ваші починання!

Розпочинаємо цикл презентацій підготовки закладів освіти Ушомирської громади до нового навчального року .

Поліський ліцей- сучасний, потужний та один з найбільших в Ушомирській громаді, де навчається 320 дітей.

Поліський ДНЗ «Золотий ключик» відвідує 49 дітей, функціонує дві різновікові групи.Фото без опису