Про призначення відповідальних за проведення конкурсного відбору проектів підручників закладів загальної середньої освіти Ушомирської сільської ради

Дата: 28.02.2019 09:00

УШОМИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ І СПОРТУ

Н А К А З

с.Ушомир

28 лютого  2019 року                                                                             № 15

Про призначення відповідальних

за проведення конкурсного відбору

проектів підручників для 2,6,11 класу

закладів загальної середньої освіти

Ушомирської сільської ради

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України №1190 від 01.11.2018 року «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 2 класу закладів загальної середньої освіти», наказу Міністерства освіти і науки України №1191 від 01.11.2018 року «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 6 та 11 класів закладів загальної середньої освіти» та з метою забезпечення здобувачів початкової та загальної середньої освіти новим поколінням підручників

НАКАЗУЮ:

1. Призначити відповідальними за оформлення замовлення підручників у навчальних закладах в Репозитарії: директора Ушомирської гімназії – Котенко А.М., директора Поліської СЗШ І-ІІІст. – Годованця Б.В., директора Гулянецької СЗШ І-ІІІст. – Ковальчука А.Л., директора Ришавської СЗШ І-ІІІст. – Ісаєву Л.І., директора Купищенської СЗШ І-ІІст. – Бех Ж.М., директора Жабчанського НВК – Печихвіст Т.М..
  2. Відповідно до інструктивно-методичних матеріалів для здійснення вибору електронних версій оригінал-макетів підручників з кожної назви підручників заповнити (в термін зазначений в інструктивно-методичних матеріалах) спеціальну форму вибору електронних версій в Репозитарії та передати (в друкованому вигляді з мокрою печаткою) до відділу освіти, молоді і спорту Ушомирської сільської ради.
  3. Відповідальність та контроль за виконання даного наказу покласти на спеціаліста відділу освіти, молоді і спорту Станіславову Т.М..

Начальник відділу освіти,

молоді і спорту                                                  І.Вербовенко