Про підсумки проведення ІХ-й Всеукраїнського дитячого конкурсу пейзажу «Мій рідний край»

Дата: 17.10.2019 09:00

УШОМИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ І СПОРТУ

Н А К А З

с.Ушомир

17 жовтня 2019 року                                                                                      87

Про підсумки проведення

ІХ-й Всеукраїнського

дитячого конкурсу пейзажу

«Мій рідний край»

Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді і спорту, плану роботи методичної служби відділу освіти, молоді і спорту на 2019 рік, до Положення про ІХ-й Всеукраїнського дитячого конкурсу пейзажу «Мій рідний край» та з метою виявлення у юних художників творчих здібностей відділом освіти, молоді і спорту Ушомирської сільської ради було проведено конкурс в якому взяли участь учні Ушомирської гімназії, Поліської СЗШ І-ІІІст., Гулянецької СЗШ І-ІІІст., Ришавської СЗШ І-ІІІст., Купищенської СЗШ І-ІІст..

За  результатами конкурсу та  на підставі рішення журі

НАКАЗУЮ:

1. Визнати переможцями конкурсу, нагородити сувенірами та  дипломами відділу освіти, молоді і спорту:

у молодшій віковій категорії

від 8 до 10 років

І місце – Ходаківська Анастасія (Ушомирська гімназія),

ІІ місце – Виговська Карина (Поліська СЗШ І-ІІІст.),

ІІІ місце – Мухін Артем (Поліська СЗШ І-ІІІст.).

у середній віковій категорії

від 11 до 13 років

І місце – Вигівська Мар’яна (Поліська СЗШ І-ІІІст.), Дученко Софія (Поліська СЗШ І-ІІІст.),

ІІ місце – Жирова Ангеліна (Купищенська  СЗШ І-ІІст.), Литинчук Тетяна (Ушомирська гімназія),

ІІІ місце – Вигівська Мар’яна (Поліська СЗШ І-ІІІст.), Аносова Катерина (Ушомирська гімназія).

У старшій віковій категорії

від 14 до 16 років

І місце – Ходаківська Христина (Ушомирська гімназія), Шуневич Тетяна (Ушомирська гімназія),

ІІ місце –Юревич Наталія (Поліська СЗШ І-ІІІст.),

ІІІ місце – Андрієвська Дарина (Ришавська СЗШ І-ІІІст.)

1. Контроль за виконання даного наказу покласти на спеціаліста відділу освіти, молоді і спорту Станіславову Т.М..

Начальник відділу освіти,

молоді і спорту                                                                 Ірина Вербовенко