Про проведення конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти ти обережний»

Дата: 15.10.2019 09:00

УШОМИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ І СПОРТУ

Н А К А З

с.Ушомир

15 жовтня 2019 року                                                                                      84

Про проведення конкурсу дитячих малюнків

та робіт декоративно-прикладної творчості

на протипожежну та техногенну тематику

«Кращий пожежний – це ти ти обережний»

НАКАЗУЮ:

1. Провести між ЗЗСО громади етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний» 16 жовтня 2019 року.
  2. Керівникам закладів загальної середньої освіти  забезпечити участь вихованців у конкурсі та направити роботи, відповідну документацію до відділу освіти, молоді і спорту Ушомирської сільської ради.
  3. Нагородити переможців конкурсу дипломами та сувенірами.
  4. Контроль за виконанням наказу покласти на спеціаліста відділу

освіти, молоді і спорту Станіславову Т.М.

Начальник відділу освіти,

молоді і спорту                                                                 Ірина Вербовенко