Про підсумки турніру з волейболу серед юнаків 2003-2004р.н., присвяченого пам’яті Героя антитерористичної операції на Сході України Броника Юрія Миколайовича

Дата: 22.11.2019 09:00

УШОМИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ І СПОРТУ

Н А К А З

с.Ушомир

22 листопада  2019 року                                                                        № 97

Про підсумки турніру з волейболу серед юнаків

2003-2004р.н., присвяченого пам’яті Героя

антитерористичної операції на Сході України

Броника Юрія Миколайовича

Відповідно до Комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту Ушомирської громади на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням 7 сесії VII скликання Ушомирської сільської ради від 13.06.2017 року №138, плану роботи відділу освіти, молоді і спорту Ушомирської сільської ради на 2019/2020 навчальний рік, з метою вшанування пам’яті Броника Юрія Миколайовича, учня Ушомирської гімназії, Героя антитерористичної операції на Сході України та з метою посилення патріотичного виховання учнівської молоді, пропаганди фізичної культури та спорту як важливого засобу збереження здоров’я шкільної молоді на базі Поліської СЗШ І-ІІІст. між командами округу 22.11.2019 року проведено турнір.

Результати змагань:

І місце – команда Ушомирської гімназії,

ІІ місце – команда м.Коростень,

ІІІ місце – команда Ушомирської гімназії (молодша група).

Також були відзначені кращі гравці команди: Іскоростенський Максим (Ушомирська гімназія), Стасюк Євген (Ушомирська гімназія), Соловйов  Максим (Поліська СЗШ І-ІІІст.), Козидуб Владислав (м. Коростень), Загляда Маша (смт. Лугини), Романюк Богдан (Збірна Житомирської області).

НАКАЗУЮ:

1. Спеціалісту відділу освіти, молоді і спорту Станіславовій Т.М. нагородити переможців змагань кубком, медалями, дипломами, сувенірами та м’ячами.
  2. Контроль за виконання наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти,

молоді і спорту                                                   Ірина Вербовенко