Про підсумки проведення Спортивних ігор школярів закладів освіти Ушомирської ОТГ у 2019-2020 н.р.

Дата: 11.06.2020 09:00

УШОМИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ І СПОРТУ

Н А К А З

с.Ушомир

11 червня  2020 року                                                                             № 48

Про підсумки проведення

Спортивних ігор школярів закладів освіти

Ушомирської ОТГ у 2019-2020 н.р.

Відповідно до Положення про проведення Гімназіади Житомирщини 2019/20 н.р., та Положення про проведення Спортивних ігор Ушомирської ОТГ 2019/20 н.р. в громаді організовано і проведено 8 змагань з 6 видів спорту. В залік Спортивних ігор ввійшли такі види змагань: баскетбол, волейбол, шахи, шашки, футбол, футзал, теніс настільний. Змагання проведено в три етапи: перший – внутрішньошкільні змагання, другий – змагання громади збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів, третій – обласні змагання, у яких взяли участь команди-переможці змагань громади.

254 учнів змагалися у ІІ етапі Спортивних ігор Ушомирської ОТГ 2019/2020 н.р.. Річний план змагань не був виконаний в повній мірі у зв’язку з введенням карантинних обмежень відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів». На належному рівні були підготовлені команди юнаків та дівчат з волейболу (Ушомирської гімназії), юнаків з футболу (Гулянецька СЗШ І-ІІІст.), юнаків та дівчат з настільного тенісу (Лісівщинський ліцей) та юнаків з футзалу (Поліська СЗШ І-ІІІст.). Однак результати спортсменів з баскетболу є низькими, що свідчить про неякісну підготовку учнів з даного видів спорту.

За результатами Спортивних ігор школярів 2019/2020 н.р. Гулянецька СЗШ І-ІІІст. набрала 356 очок, Поліська СЗШ І-ІІІст. набрала 434 очка, Ушомирська гімназія – 450 очок, Ришавська СЗШ І-ІІІст. – 151 очко, Купищенська СЗШ І-ІІст. – 94 очка, Лісівщинський ліцей – 165 очок, Веселівська гімназія – 42 очка, Білошицівська гімназія – 40 очок.

На основі вищевикладеного

НАКАЗУЮ:

1. Визнати переможцем Спортивних ігор школярів навчальних закладів Ушомирської ОТГ 2019/2020 н.р. та нагородити кубком, грамотою та медалями відділу освіти, молоді і спорту Ушомирської сільської ради Ушомирську гімназію.
  2. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів:
    1. Даний наказ розглянути для прийняття відповідних управлінських  рішень.

До 30.08.2020 року

1. Здійснювати належний контроль щодо підготовки учнів до змагань всіх рівнів.

Постійно.

1. Вжити заходів щодо належної підготовки команд до участі в Спортивних іграх школярів Ушомирської ОТГ.

Упродовж року

1.  Вчителям фізичної культури:
    1. Розробити план з підготовки учнів до участі у Спартакіаді школярів 2020/21 н.р. та подати до відділу освіти, молоді і спорту Ушомирської сільської ради.

До 30.08.2020 року

1. Створити та щорічно поповнювати банк даних обдарованих дітей з видів спорту.

До 30.08.2020 року

1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою, а організацію його виконання доручаю спеціалісту відділу освіти, молоді і спорту Т.М.Станіславовій.

Начальник відділу освіти,

молоді і спорту                                                             Ірина Вербовенко