Про підсумки змагань з баскетболу (дівчата) Спортивних ігор серед школярів закладів освіти Ушомирської ОТГ 2019-2020н.р.

Дата: 15.11.2019 09:00

УШОМИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ І СПОРТУ

Н А К А З

с.Ушомир

15 листопада  2019 року                                                                             № 93

Про підсумки змагань з баскетболу (дівчата)

Спортивних ігор

серед школярів закладів освіти

Ушомирської ОТГ 2019-2020н.р.

Відповідно до Положення про проведення Гімназіади Житомирщини 2019/2020 навчального року та Положення про проведення Спортивних ігор школярів навчальних закладів Ушомирської ОТГ 2019/2020 навчального року, задля популяризації здорового способу життя серед учнівської молоді, розвитку фізичної культури і спорту, залучення школярів до систематичних занять фізичною культурою, проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи серед учасників освітнього процесу, підвищення рівня спортивної майстерності, підготовки та відбору спортсменів до участі в обласних змаганнях на базі Поліської СЗШ І-ІІІст. між школами Ушомирської ОТГ 15.11.2019 року проведено змагання з баскетболу(дівчата).

Результати змагань:

І місце – команда Ушомирської гімназії,

ІІ місце – команда Поліської СЗШ І-ІІІст.,

ІІІ місце – команда Гулянецької СЗШ І-ІІІст..

Також були відзначені кращі гравці команди: Стуженко Катерина (Гулянецька СЗШ І-ІІІст.), Мовчанюк Марина (Ушомирська гімназія), Стужук Олександра (Поліська СЗШ І-ІІІст.)

НАКАЗУЮ:

1. Головному судді змагань Свіцельському В.А., вчителю фізичної культури Поліської СЗШ І-ІІІст.:
    1. визначити склад збірної команди серед учнів 6-11 класів Ушомирської ОТГ, які за станом здоров’я віднесені до основної медичної групи;
    2. забезпечити організаційну підготовку збірної команди для участі у наступному етапі змагань;
    3. до участі у змаганнях подати заявку відповідно до Положення.
  2. Керівникам закладів загальної середньої освіти:
    1. Забезпечити проведення інструктажу з правил охорони життєдіяльності під час проведення змагань та правил дорожнього руху учасниками змагань;
    2. Призначити відповідальних за супровід учнів до місця змагань, під час їх проведення і повернення до школи, поклавши на них відповідальність за збереження здоров’я дітей.
  3. Спеціалісту відділу освіти, молоді і спорту Станіславовій Т.М. організувати нагородження переможців дипломами.
  4. Контроль за виконання даного наказу залишаю за собою

Начальник відділу освіти,

молоді і спорту                                                  Ірина Вербовенко