Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Ушомирської сільської ради.

Дата: 27.05.2020 15:57

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Ушомирської сільської ради. Розглянуто низку важливих питань, прийняті відповідні рішення. Наразі пріоритетним стало питання щодо переходу до наступного етапу пом’якшення карантину. З 1 червня, поступово, за умови чіткого дотримання всіх протиепідемічних правил роботи під час карантину, починають працювати заклади фізичної культури і спорту, спортивні зали (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше ніж 10 осіб); спортивні тренування та змагання на стадіонах до 50 осіб, відвідування занять в групах не більше ніж 10 осіб в закладах освіти, відновлюють свою діяльність дитячі садочки громади. Задля безпеки закуплено необхідні дезінфектори, безконтактні термометри, маски, рукавички. На даному етапі адаптивного карантину садочки будуть приймати обмежену кількість дітей, а щоб перебування у дитячих закладах було безпечним, передусім для діток, заклади працюватимуть згідно певних правил, затверджених МОЗ.

Будьте здорові та бережіть себе!На изображении может находиться: растение, на улице и природа