УВАГА! Попередження про пожежну небезпеку.

Дата: 07.04.2020 11:06

За повідомленням Житомирського обласного  центру з гідрометеорології  7-9 квітня в області очікується висока пожежна небезпека (4 класу).

Звертаючи увагу на ситуацію, що склалася, Управління ДСНС України у Житомирській області звертається до всіх громадян: ніколи не підпалюйте суху траву в лісі, на полі, городі, біля своїх будівель!

Будьте обережні з джерелами відкритого вогню, із сірниками та цигарками. Якщо ви помітили невелике загоряння трави або тліючу підстилку від покинутого багаття, намагайтеся загасити його самі. Іноді досить просто затоптати полум’я (ще потрібно почекати й переконатися, що трава або підстилка дійсно не жевріють, інакше вогонь може з’явитися знову). Якщо пожежу не можете здолати самотужки – зателефонуйте до служби порятунку «101», повідомте про знайдений осередок загоряння і вкажіть точне місце.

Лише спільними зусиллями рятувальників та свідомим ставленням громадян до протипожежної безпеки можна зберегти довкілля!

Сегодня паспортный сервис в Херсоне начал работу по новому адресу ...