Доброго ранку, громадо!

Дата: 04.04.2020 11:42

Постановою Уряду обмежується перебування громадян за межами дому, забороняється відвідування спортивних майданчиків та парків тощо. Ми розуміємо, що з кожним днем залишатися вдома все важче, але це вкрай необхідно. Це велика відповідальність. Адже зараз немає нічого важливішого, ніж люди, їхнє життя та здоров'я. Найважчі тижні попереду. Але ми впевнені, що згуртувавшись, разом переможемо будь-яку напасть, у тому числі і коронавірус. Тільки разом ми можемо зменшити руйнівні наслідки пандемії. Працюйте дистанційно, відпочивайте безпечно, піклуйтеся про близьких та будьте здорові!

На изображении может находиться: один или несколько человек, плавание и часть тела крупным планом