Шановні жителі Ушомирської громади!

Дата: 28.03.2020 10:25

Звертаємося до вас, у зв’язку з непростою ситуацією, що складається з поширенням короновірусної інфекції.

Станом на 27 березня 2020 року кількість прибулих із-за кордону на територію Ушомирської громади становить 33 людини. Самоізоляція протягом 14 днів є обов’язковою для всіх громадян, котрі повернулися з-за кордону. Це допоможе знизити ризик поширення коронавірусної інфекції. Допоможіть сусідам, які повернулися з-за кордону, залишатись удома. Відвідайте замість них магазин чи аптеки та залиште пакунок під дверима, дотримуючись рекомендацій МОЗ. Будьте доброзичливими та уважними до них! Якщо ви бачите, що людина під час самоізоляції системно порушує санітарно-гігієнічні норми та наражає тим самим на небезпеку оточуючих, повідомте про це правоохоронні органи.

Нагадуємо, штраф за порушення режиму самоізоляції складає від 17000 гривень до 34000 гривень.

Закликаємо жителів громади бути відповідальними та дисциплінованими та наголошуємо: самоізоляція - найдієвіший спосіб убезпечитися від інфікування.

Це турбота про ваше здоров`я і здоров`я ваших дітей, батьків та оточуючих.

Будьте здорові.

На изображении может находиться: один или несколько человек