ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ УШОМИРСЬКОЇ ОТГ!

Дата: 17.03.2020 15:27

Сьогодні на території Ушомирської об'єднаної громади тимчасово зупиняється робота об’єктів загального користування.

Це стосується:
• закладів освіти, бібліотек, будинків культури, клубів, спортивних залів, КУ «ІРЦ Ушомирської сільської ради»;
• закладів громадського харчування;
• релігійних установ (на розсуд та під особисту відповідальність священослужителів);
• інших закладів та установ (на розсуд та під особисту відповідальність керівника).

Дозволено працювати лише продуктовим магазинам, медичним закладам!!!

Обмежено доступ в адмінприміщення сільської ради, особисті прийоми призупинено!

УСІ КОНСУЛЬТАЦІЇ та РОЗ'ЯСНЕННЯ отримуйте он-лайн не виходячи з дому та НЕ РИЗИКУЮЧИ своїм здоров'ям та здоров'ям інших людей.

Телефон (04142) 6-92-42, 6-92-31

E-mail: ushomirsrada@ukr.net

Сайт: https://ushomyrska-gromada.gov.ua/

Поштова адреса: 11571, Житомирська обл., Коростенський р-н, с.Ушомир, вул. Березюка, буд. 15

Переконливе прохання до всіх жителів Ушомирської громади дотримуватись правил гігієни і рекомендації медиків, максимально обмежити переміщення до міста і в межах сіл, пояснити дітям, що необхідно під час карантину знаходитись дома, по можливості уникати відвідування місць скупчення людей, провести самоізоляцію у разі прояву симптомів ГРВІ і звернутися до сімейного лікаря !!!!

Просимо віднестися до обмежень з розумінням. Адже найкращий спосіб уникнути поширення коронавірусу – це карантинні міри.

На изображении может находиться: один или несколько человек, текст «CORONAVIRUS»