Дата: 12.02.2020 19:49

Відбулась нарада працівників закладів культури Ушомирської ОТГ.Підведено загальний підсумок роботи.Відмітили наявні успіхи, творчі досягнення і різноманітні напрацювання .
Начальник відділу культури Інна Маковська підсумувала роботу та звітність закладів за 2019 рік.Акцентувала на сучасних формах клубної роботи та обговорено робочий план на 2020 рік.Провідний методист Коростенської районної бібліотеки їм.М.Сингаївського Лідія Власенко підсумувала роботу бібліотечних установ за 2019 рік. Було зазначено, що за минулий рік в громаді проведена велика робота з поповнення матеріально -технічної бази та ремонтів закладів культури.Всі присутні вкотре пересвідчилися у цьому,переглянувши на екрані фоторяд усіх надбань 2019 року.

Підсумки підведено! Плани роботи затверджено, тож працівникам закладів культури громади потрібно і надалі впроваджувати їх в життя.

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят и в помещении

На изображении может находиться: 9 человек, люди сидят и в помещении