15 лютого День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів та День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Дата: 14.02.2020 16:25

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів України.

Саме пам'ять про страшні події афганської війни зібрала сьогодні воїнів-інтернаціоналістів нашої громади і району. З гіркотою у душі й болем у серці цього дня учасники бойових дій відвідали могили загиблих побратимів. Квіти, сум, пам’ять, хвилина мовчання. Афганська війна зламала життя багатьом молодим хлопцям, але незважаючи ні на що, вони з честю виконали свій військовий обов'язок і залишаються вірними присязі до кінця.

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах.

На изображении может находиться: 24 человека, в том числе Юрий Тарасюк и Андрей Иванович Степанчук, люди улыбаются, люди стоят и на улице

На изображении может находиться: 7 человек, люди стоят, дерево, растение, на улице и природа

На изображении может находиться: 1 человек, растение и на улице

На изображении может находиться: 3 человека, люди стоят, растение, дерево и на улице