До уваги ювілярів, які святкуватимуть в 2020 році ювілей 25-ти або 45-ти річчя !!!

Дата: 30.01.2020 09:02

При досягненні особою відповідного віку, законодавством передбачено процедуру вклеювання до паспорта-книжечки зразка 1994 року фотокарток. Як сьогодні отримати цю адміністративну послугу?
Підставою для отримання цієї адміністративної послуги є досягнення особою відповідного віку ( 25- або 45 років). Щоб вклеїти фотокартку до паспорта- книжечки, зразка 1994 року, громадянам необхідно звернутись до територіального підрозділу міграційної служби за місцем реєстрації або ж до відповідного ЦНАП.
Протягом якого часу особа може вклеїти фотокартку?
Не пізніше ніж через місяць після досягнення особою 25 та 45- ти річного віку. Якщо особа протягом місяця не звернулась для отримання цієї адміністративної послуги, то паспорт такої особи вважається недійсним та підлягає обміну на ID-картку.Фото без опису