Моральний обов’язок кожного – долучатися до наведення порядку у святому місці пам’яті про рідних, близьких, друзів, яких уже немає серед живих.

Дата: 23.10.2019 10:10

А тому, залишивши домашні справи, жителі села Калинівка прийшли і не один місяць наводили порядок на території місцевого кладовища: власними силами провели вирізку молодняку дерев, очищення від сухостою та встановили 460 метрів огорожі.

Ушомирська сільська рада дякує особисто кожному мешканцю населеного пункту за проведені роботи, за активну громадську позицію на благо розвитку свого рідного селаФото без опису