з Днем фізичної культури і спорту України!

Дата: 14.09.2019 09:49

Шановні працівники організацій і установ фізичної культури та спорту, тренери, спортсмени, ветерани та шанувальники спорту!

Щиро вітаємо всіх Вас з Днем фізичної культури і спорту України!

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.

Ушомирська громада має міцні спортивні традиції. Чимало наших земляків домоглися високих результатів. Вагомі спортивні досягнення – яскраве підтвердження статусу фізичної культури і спорту в Ушомирській ОТГ, а головне – це добрий приклад для спортсменів-початківців, які приймають естафету з рук майстрів.

Користуючись нагодою, висловлюємо глибоку вдячність вам, шановні тренери, наставники, ветерани, за примноження переможних традицій і спортивної слави рідної громади. Бажаємо вам талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів.

Зичимо нашим спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог! Ми пишаємося Вашими досягненнями.

Нехай принципи олімпійського руху: «Швидше, вище, сильніше!» супроводжують вас скрізь і завжди!Фото без опису