волейбольна команда Ушомирської дитячої юнацької спортивної школи

Дата: 19.06.2019 15:29

Нашою гордістю є волейбольна команда Ушомирської дитячої юнацької спортивної школи на чолі з прекрасним тренером, майстром своєї справи Широких Жанною Володимирівною. На святі громади команда відзначена у номінації «Кращий спортивний колектив».

Діти почали займатися волейболом у 2015 р. і на сьогоднішній день досягли значних результатів. Щороку є учасниками чемпіонатів області серед юнацьких команд з волейболу, турнірів по волейболу, де займають призові місця.

Досягнення нинішнього року :

- 1 місце в районних змаганнях в залік Спортивних ігор школярів Житомирщини ;

- 1 місце в зональних обласних змаганнях в залік Спортивних ігор школярів Житомирщини;

-3 місце в фінальних обласних змаганнях в залік Спортивних ігор школярів Житомирщини;

- 3 місце у всеукраїнських змаганнях «Хто ти, майбутній олімпієць?»;

- у чемпіонаті Житомирської області серед юнаків 2003-2004 р.н зайняли 2 почесне місце серед 11 найсильніших команд області .

Своїм бажанням та прагненням перемогти в напруженій боротьбі за призові місця наші юні спортсмени щоразу показують прекрасні спортивні навички і досконалу тактику гри .

Бажаємо нашим юнакам та їх прекрасному тренеру подальших успіхів та досягнення нових спортивних вершин.

В Ушомирській ОТГ будуть і надалі створюватися всі необхідні умови для фізичного розвитку дітей, молоді та юнацтва.Фото без опису