Дата: 11.06.2019 16:32

Ось і відбулися випускні свята у дитячих садочках громади. Вітаємо дітвору з новим етапом у житті! Нехай шкільні роки стануть надійним фундаментом для майбутнього! А ми, в свою чергу, хочемо розповісти, що зроблено для покращення діяльності дитячих садочків, а головне, для максимально комфортного перебування в них дітей.

Одним із перших рішень депутатів Ушомирської ОТГ стало забезпечення безкоштовного і якісного харчування дітей, а також заборона збору будь-яких коштів від батьків.

У всіх дошкільних закладах були встановлені фільтри для очистки води, обладнано ігрові майданчики.

У Гулянецькому садочку «Пролісок» перекрито дах, проведено капітальний ремонт харчоблоку та відкрито ІІІ групу.

Оновили фасад і забезпечили всім необхідним Поліський дошкільний заклад «Золотий ключик». Також заплановано поточний ремонт всередині приміщення закладу.

В Ушомирському садочку «Сонечко» проведено термосанацію та замінено покрівлю.

У с. Жабче створили НВК (навчально-виховний комплекс) і для його якісного функціонування забезпечили водопостачання, організували харчування, облаштували внутрішні санвузли, на заміну пічному опаленню встановили сучасну систему опалення, перекрили дах, забезпечили всім необхідним.

Станом на сьогодні розпочато реконструкцію приміщення однієї з груп у Гулянецькому дитячому садочку, здійснюється реконструкція харчоблоку у НВК с. Жабче. Плануємо заміну системи опалення у дитячому садку с. Ушомир.

Велика вдячність за всебічне сприяння та підтримку народному депутату України – Володимиру Юрійовичу Арешонкову.